Polski Przewodnik Handlowy GTA/Ontario oprócz wydania książkowego i strony internetowej jest także dostępny jako aplikacja mobilna (mobile app) na smartfony i tablety iPhone /iPad lub Android z każdego miejsca na świecie, gdzie jest połączenie z internetem.

Wszystkie firmy ogłaszające się w wydaniu książkowym i internetowym Przewodnika zostały umieszczone bezpłatnie w wydaniu mobilnym wraz ze swoimi ogłoszeniami.

Nasza mobilna aplikacja jest bezpłatna, wystarczy kliknąć na AppStore lub Google Play na Twoim smartfonie lub tablecie (lub zeskanować QR kod), a następnie wpisać Polski Przewodnik Handlowy w Search.

Gdy pokaże się logo Przewodnika  kliknij w pole

FREE i zainstaluj aplikację.

Jeżeli masz firmę i nie ogłaszasz się w wydaniu książkowym Polskiego Przewodnika Handlowego, a chciałbyś aby Twoja firma była w wydaniu mobile i online wypełnij formularz. Wpis firmy kosztuje $50/rok, aby dowiedzieć się o innych formach reklamy sprawdź cennik.

 

 

 

Jesteś spoza Ontario lub Kanady? Nie ma problemu! Polski Przewodnik Handlowy Mobile jest dostępny na całym świecie i w pierwszej kolejności pokazuje firmy lokalne, położone w najbliższej okolicy miejsca w którym się znajdujesz.

Dlatego szukamy partnerów do rozbudowy naszej mobilnej aplikacji o różne regiony Kanady, Stanów Zjednoczonych, a także w Europie, Australii, Płd. Ameryce i wszędzie gdzie tylko mieszkają i prowadzą firmy Polacy.

Po więcej informacji zadzwoń do nas lub wyślij e-mail.

 

Tel. 416-255-9182